کنکور دکتری 98 با همه مشکلاتی که داشتم تلاش کردم تا بتوانم به آرزیم برسم و تحصیلاتم را در رشته مورد علاقه ام به اتمام برسانم. ولی باختم. می دانید چرا؟

به دلیل ت های علمی غلط.

سهم آزمون تئوری و سهم آزمون مصاحبه 50 / 50 بود.

سازمان سنجش لجش گرفت به خاطر همین سخت ترین سوالات چند سال گذشته را طرح کرد با همه اینها تا رتبه 100 خودم رو رسوندم. سازمان سنجش لجش گرفت و لجش را سرمن خالی کرد!!!

دانشگاهها هم لجشون گرفت به خاطر همین تا جایی که می توانستند سخت گیری کردند و حتی مدارک همایشهای مورد قبول وزارت علوم را رد می کردند و امتیازی نمی دادند. دانشگاهها هم لجشان گرفت و لجشان را سر من خالی کردند!!

نتیجه این شد که با همه تلاشم باختم. چرا؟ به دلیل ت بازی های احمقانه این مملکت .

واسه هرکس تعریف کردم سرشو انداخت پایین و هیچی نگفت .

دوست دارم یکی به من بگه الآن باید چیکار کنم؟

فکر خودم اینه آنکه بامش بیش برفش بیشتر و اعضای هیئت علمی این مملکت و تگذاران علمی این مملکت، بر عکس من بام خیلی وسیعی دارند.

فکر خودم اینه که فقط باید کاری کنم که در این مملکت برف بباره .

چرا من ببازم و سازمان سنجش نبازه؟! چرا من ببازم و اعضای هیئت علمی نبازند؟! فردا وقت مشاوره دارم و می خواهم ببینم با این باختی که داشتم و هیچ وقت به من برنگشت و با این آرزو که تنها امیدم بود و اکنون شده حسرت، چگونه می توانم بسازم!!

دشمن من امریکا و اسرائیل نیست بلکه قانونگذاران و تگذاران علمی ایران دشمنان من و شما هستند.

ترامپ! نتانیاهو! چرا چند تا بمب اتمی خرج تهران و شهرهای بزرگ این مملکت نمی کنید تا برای همیشه هم خودتان و هم من از شر این قانونگذاران احمق خلاص شویم؟

ایران شده فلسطین، مردم چرا نشستین؟!

تحریم انتخابات مجلس توسط مسیحیان

روحانی! جان عزیزت خدمت نکن ...

23 روز مانده تا تحریم

علمی ,مملکت ,هم ,لجش ,سازمان ,سنجش ,این مملکت ,سازمان سنجش ,با همه ,خاطر همین ,کردند و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بسیج جهاد سازندگی سلیمانی به روایتِ من... - سلام خدمت دوستان گل. در این ولاگ شما داستان. های ترسناک،هیجان انگیز و...... اتوبار و باربری چیتابار قاصدک خدا اندیشه‌ورزان بانک بازی معماری مدرن و کلاسیک از زندگی