23 روز مانده تا تحریم شرکت در انتخابات . آنقدر هیجان دارم که این دوره قرار است برخلاف دوره های قبلی، شرکت نکنم و رای دهم که حد و حساب ندارد!!

تحمل این سختی ها برای من چه فایده ای دارد؟

من تو این مملکت انواع و اقسام سختی ها و مشکلات را تحمل کنم تا های صیهونیست صفت، ی های صیهونیست صفت یا جمهوری صیهونیست صفت باقی بمانند؟ می خوام صد سال سیاه باقی نماند. فایده اش برای من چیست؟!

من تو این مملکت انواع و اقسام سختی ها و مشکلات را تحمل کنم تا ای صیهونیست صفت یا اسلامی های صیهونیست صفت باقی بمانند؟ می  خوام صد سال سیاه باقی نماند. فایده اش برای من چیست؟!

من تو این مملکت انواع و اقسام سختی ها و مشکلات را تحمل کنم تا سپاهی های صیهونیست صفت یا سپاهی های قدسی صیهونیست صفت باقی بماند؟ می خوام صد سال سیاه باقی نماند. فایده اش برای من چیست؟!

من تو این مملکت انواع و اقسام سختی ها و مشکلات را تحمل کنم تا مجلس صیهونیستی و نمایندگان صیهونیست صفتش باقی بماند؟ می خوام صد سال سیاه باقی نماند. فایده اش برای من چیست؟!

حکومت اقلیت صیهونیست صفت بر اکثریت فلسطینی مانند یعنی همین . اکثریت فلسطینی ها همچون من می بازیم تا اقلیتی ایرانی صیهونیست صفت ببرند.

صیهونیست آن سر خاور میانه نیست . صهیونیسم بیخ گوشمان است .

صیهونیسم یعنی ها، ی ها، ای ها، اسلامی ها، سپاهی ها، سپاهی های قدس، لاریجانی ها، نمایندگان مجلس، صدا و سیمای صیهونیستی و بقیه مسئولین نظام فعلی ایران .

صهیونیستی بودن اینها در این است که اینها زر می زنند و سهم خودشان را بر می دارند بعد مشکلاتش و نداری اش پای من و بقیه است .

روی چه حسابی باید به تداوم و بقای جمهوری اسلامی صیهونیست صفت رای بدهم.

فایده یکپارچگی ایران برای این صهیونیست ها است .

یکپارچگی ایران یا بودن جمهوری اسلامی فایده اش برای من چیست؟

هیچ .

این نظام هر چند تا انتخابات دیگر هم برگزار کند، محال است بخواهم شرکت کنم و به تداوم و بقای نظام صیهونیستی جمهوری اسلامی رای بدهم!

رای بدهم که چه؟

فایده اش برسد به صهیونیست صفتهایی همچون صیهونیسم یعنی ها، ی ها، ای ها، اسلامی ها، سپاهی ها، سپاهی های قدس، لاریجانی ها، نمایندگان مجلس و بقیه مسئولین نظام فعلی ایران ؟!

یا

فایده اش برسد به اساتید صهیونیست صفت دانشگاه های ایران مثل بهشتی و مدرس و علامه و فردوسی و اصفهان و. ؟!

فایده وجود نظام صهیونیست صفت جمهوری اسلامی

یا

فایده وجود نظام آموزشی صهیونیست صفت دانشگاههای ایران به هر که می رسد، خودش هم برود به تداوم و بقای این صیهونیست صفتها رای بدهد به من چه

ایران شده فلسطین . مردم چرا نشستین؟!

تحریم انتخابات مجلس توسط مسیحیان

روحانی! جان عزیزت خدمت نکن ...

23 روز مانده تا تحریم

,صیهونیست ,ها، ,فایده ,صفت ,های ,صیهونیست صفت ,فایده اش ,برای من ,من چیست؟ ,چیست؟   ,باقی نماند فایده

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

HYUNA-WORLD کارشناسی سنجش وپایگاه اطلاعاتی آموزش وپرورش ناحیه یک همدان اگر با من نبودش هیچ میلی...چرا ظرف مرا بشکست لیلی ؟ راهنمای رزرو و انتخاب بهترین هتل های ایران darooB آموزش طراحی کاراکتر بازی اموزش کسب درامد اینترنتی رسانه بدون فیلتر مکالمه روان وب سایت شخصی افسانه پاکرو